BASICS
Доставка та оплата
1. Зробити внесок на розвиток або зареєструватися на подію можна на головній сторінці – «https://do.kosmostabir.org» – натиснувши в меню пункт "Реєстрація".

2. Перед оплатою ви заповнюєте форму реєстрації, де залишаєте свої контакті. Проходження реєстрації та оплата є придбанням путівки.
3. Вам повинно бути 21+ рік, аби взяти участь в Таборі.
4. Після реєстрації та оплати ви потрапляєте до Списку учасників. Підтвредження на пошту не приходить. Оплата здійснюється через систему прийому платежів fondy.eu. Перевірити свою присутність в Списках можна за телефоном +38 (093) 6602494
5. Далі безпосередньо на вході події називаєте ім'я-прізвище та номер телефону - і проходите верифікацію, отримуєте печать на руку та можливість входу-виходу на подію.
6. Ваші дані будуть використовуватися суто для зв'язку з вами та інформуванню про важливі оновлення.

7. Вартість реєстрації – це організацій збір, який йде на створення інсталяцій, арт-локацій, прибирання, організацію простору, оплату електроенергії та води.
8. Центральний офіс Громадської Організації "Космос Табір" знаходиться за адресою Київ , Поділ, Кирилівська 47б . Саме тут відбуваються основні заходи та зустрічі з мисткинями та культурними діячками, якщо не вказано іншого.

Повернути путівку можна по телефону +38 (093) 6602494 або написати на емайл kosmostabir@gmail.com . У листі вказати ім'я та прізвище, хто придбав путівку, номер телефону та номер картки для повернення.

9. При поверненні за 2 дні до події повертається 90% вартості путівки. Повернення в день події неможливе.

10. З усіх питань, форс-мажорів, пропозицій – телефонуйте +38 (093) 6602494 або пишіть на емайл kosmostabir@gmail.com.